The course is currently closed for non-members

Tórshavnar

golffelag

HCP Juli 2024

EftirnavnFornøvnWHS (30.06.24)Kort skrásettBroytingWHS 15-06-24Tee-A/B
MikkelsenRógvi10.614-0.711.3A
JógvanssonLíggjas11.7200.711.0A
GuttesenJens12.050.012.0A
HenriksenHans Pauli14.6200.614.0A
EirikssonÓskar15.220-0.115.3A
OlsenÓli Edvard16.5200.316.2A
Rói Egholm16.5RFEG
NorðbergJanus17.216-0.417.6A
HansenAndreas F.19.510.019.5A
KjærboPáll21.6140.021.6A
MichelsenTerji22.030.022.0A
JacobsenPetur22.160.022.1A
ReyniEyðun av23.510.023.5A
JørgensenBjarne23.819-0.424.2A
JacobsenRubech25.110.025.1A
HansenRógvi K.25.440.025.4A
JensenFinn25.7140.025.7A
EirikstoftHarald26.910.026.9A
JohannesenJulius27.680.027.6A
VilhelmsenBárður27.810.027.8A
JákupssonRóaldur28.4120.028.4A
PoulsenPer28.550.028.5A
JohannesenViggo28.8200.028.8A
AntoniussenKaj29.0150.029.0A
LarsenFinn29.080.029.0A
BrixMogens29.1110.029.1A
JacobsenÓli30.1110.030.1A
AmonssonJógvan31.9130.031.9A
JógvanssonDerhard33.3200.033.3A
NiclasenJón33.350.033.3A
RasmussenSuni34.280.034.2A
MittúnSímun36.7100.036.7B
ViðoyHeini41.01-41.0B
JacobsenHans Eirik44.030.044.0B
SamuelsenIngi57.010.057.0B
JoensenPoul24.90EGAA
LómsteinÓluva29.10EGAA
EirikstoftJette36.00EGAA
KlettJulianna36.00EGAA
IsaksenRagnar8.70EGA
ChristiansenRói12.00EGA
ThomsenHans Jacob23.20EGA
HansenHallur23.30EGA
NielsenKári23.30EGA
KallsbergKaj24.00EGA
AndreassenWilhelm27.00EGA
DurhuusSuni28.50EGA
GuttesenJens Christian29.00EGA
OlesenRene Dahl33.00EGA
HeirikssonBogi35.00EGA
DaliBjarnvarður í36.00EGA
HentzeTórarin36.00EGA
JakobsenJanus36.00EGA
MichelsenÁron36.00EGA
RajaniJohn36.10EGA
DalsgarðJóannes39.90EGA
LágabøOlli Andreassen á 42.00EGA
DaliSteinbjørn í44.00EGA
JøkladalÓlavur54.00EGA
HansenBartal Svabo-0-58.5B

18 HOL PRIX 2024

EftirnavnFornøvnSamlað 30.juniByrjanar-kapping 23. marsTinganes 21. aprílHolspæl 4. maiFoursome 1.juniBygma Open 15. juniHilton Garden Inn 30.juniFøroya Banki Open 27. juliFelags-meistari 25. augustDunnu-kapping 21.sep
HenriksenHans Pauli4,4507009004001,150400900
JógvanssonLíggjas4,1008006501150700800
MikkelsenRógvi3,3001000800800700
EirikssonOskar3,1001,100650300550500
JørgensenBjarne2,150300950300600
NiclasenJón1,750200100950200300
OlsenÓli Edvard1,700500500500200
HansenRógvi K.1,250900350
LarsenFinn W.1,250400100200550
JacobsenPetur750750
NorðbergJanus750750
JensenFinn600600
JákupssonRóaldur550400150
JacobsenRubech450100350
JohannesenJulius300300
JacobsenHans Eirik200200
KjærboPáll150150
EgholmRói100100

9 HOL (70+) PRIX 2024

EftirnavnFornøvnSamlað 17.marsByrjanar-kapping 23. marsTinganes 21. aprílHolspæl 4. maiBygma Open 15. juniHilton Garden Inn 30.juniBank Nordik Open 27. juliFelags-meistari 25. augustDunnu-kapping 21.sep
NorðbergJanus1200400500300
AntoniussenKaj800200200300100
KjærboPáll800500100200
JakobsenÓli700300300100
SímunMittún500100400
JohannesenJulius400400
RasmussenSuni200200